KONST / Litografier / Litografi 15728435
nr 1572 8435
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, "Mullvads prästgård". Signerad, numrerad 80/99. Bildmått: 10x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:47:25
22/10 19:14:22
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg